Şartlar ve Koşullar

101finans.com Şartlar ve Koşullar

Bu sayfa, 101finans.com haber portalının kullanım şartlarını ve koşullarını belirler. Bu portalı ziyaret ederek veya kullanarak bu şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Eğer bu şartlarla hemfikir değilseniz, lütfen portalımızı kullanmayınız.

Portalımız Hakkında

101finans.com, finansal haberler, analizler, yorumlar ve tavsiyeler sunan bir haber portalıdır. Portalımızda yer alan içerikler, portalımızın editörleri, yazarları veya üçüncü taraf kaynakları tarafından hazırlanmaktadır. Portalımızda yer alan içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz. Portalımızda yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya finansal danışmanlık teşkil etmemektedir.

Portalımızda yer alan içeriklerin telif hakkı portalımıza veya ilgili içerik sağlayıcılarına aittir. Portalımızda yer alan içerikleri izinsiz olarak kopyalamak, çoğaltmak, dağıtmak, yayınlamak veya ticari amaçlarla kullanmak yasaktır.

Kullanıcı Sorumlulukları

Portalımızı kullanarak aşağıdaki hususları kabul etmiş sayılırsınız:

  • Portalımızda yer alan içerikleri kişisel ve ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Portalımızda yer alan içerikleri kopyalamak, çoğaltmak, dağıtmak, yayınlamak veya ticari amaçlarla kullanmak yasaktır.
  • Portalımızda yer alan içeriklere dayanarak herhangi bir finansal karar almadan önce bağımsız araştırma yapmalı ve profesyonel danışmanlık almalısınız. Portalımızda yer alan içeriklerin kullanımından veya güvenilirliğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değiliz.
  • Portalımızda yer alan içerikleri kullanırken Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara uygun davranmalısınız. Portalımızda yer alan içerikleri kullanarak herhangi bir yasa dışı veya zararlı faaliyette bulunmak yasaktır.
  • Portalımızda yer alan içerikleri kullanırken portalımızın güvenliğini veya işlevselliğini bozacak veya engelleyecek herhangi bir eylemde bulunmak yasaktır. Portalımızda yer alan içeriklere erişmek için herhangi bir otomatik sistem, yazılım veya cihaz kullanmak yasaktır.

Feragatname

Portalımızda yer alan içerikler “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu” şekilde sunulmaktadır. Portalımızda yer alan içeriklerin doğruluğu, güncelliği, eksiksizliği, performansı veya uygunluğu konusunda herhangi bir beyan veya garanti vermemekteyiz. Portalımızda yer alan içeriklerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değiliz.

Sınırlı Sorumluluk

Portalımızda yer alan içeriklerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan dolayı portalımızın veya ilgili içerik sağlayıcılarının sorumluluğu, yasaların izin verdiği ölçüde sınırlıdır. Portalımızın veya ilgili içerik sağlayıcılarının, dolaylı, özel, tesadüfi veya cezai zararlar dahil olmak üzere hiçbir türden sorumluluğu yoktur.

Değişiklik Hakkı

Portalımızın işleticisi olarak, bu şartları ve koşulları istediğimiz zaman değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu şartlarda ve koşullarda yapacağımız herhangi bir değişiklik portalımızda yayınlanacak ve değişiklik tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Portalımızı kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme

Bu şartlar ve koşullar, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir ve bu yasalar kapsamında yorumlanacaktır. Bu şartlar ve koşullarla veya portalımızla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.